Counter Strike
O překvapení celého Counter Strike turnaje se postaral slovenský klan fu.sk SGC, který porazil v semifinále celkem hladce teamplus a ve finále si poradil s defeaters.
Semifinále:
fu.sk SGC - teamplus 16:10
defeaters - Invaderz 16:12
O 3. místo:
teamplus - Invaderz 16:9
Finále:
fu.sk SGC - defeaters 16:11
Warcraft 3
Zatím bez problémů prochází největší favorit Giacomo.Ve skupině B se odehrály jen tři zápasy, protože do Brna nedorazil hráč Horror.
Skupina A
H34D_HUNT3R - Giacomo 0:2
upreal - stip]reyze 0:2
stip]reyze - Giacomo 0:2
upreal - H34D_HUNT3R 1:2
stip]reyze - H34D_HUNT3R 1:2
upreal - Giacomo 0:2
Postupují: Giacomo, H34D_HUNT3R
Skupina B
wORchief - TO3 2:0
TO3 - Hu(m4)nic 0:2
wORchief - Hu(m4)nic 0:2
Postupují: Hu(m4)nic, wORchief
Skupina C
Steler - SkyR)Bonecracker 0:2
NoXHunter - O.Brien 1:2
O.Brien - SkyR)Bonecracker 0:2
NoXHunter - Steler 1:2
O.Brien - Steler 2:0
NoXHunter - SkyR)Bonecracker 0:2
Postupují: SkyR)Bonecracker, O.Brien
Skupina D
Daller - Kacer Donald 0:2
Stip]BuchTa - Lt.OverKill 2:0
Lt.OverKill - Kacer Donald 0:2
Stip]BuchTa - Daller 1:2
Lt.OverKill - Daller 0:2
Stip]BuchTa - Kacer Donald 0:2
Postupují: Kacer Donald, Daller
Čtvrtfinále:
Giacomo - O.Brien 2:0
Kacer Donald - wORchief 2:0
Hu(m4)nic - Daller 2:1
SkyR)Bonecracker - H34D_HUNT3R 2:0
Semifinále:
Giacomo - Kacer Donald
Hu(m4)nic - SkyR)Bonecracker
Zápas o 3. místo je na programu dnes.
Quake 3
Za neúčasti jednoho hráče se také hrál turnaj v Quake 3. Do Brna nedorazil hráč 8.
Skupina A
ZUBB - kryst off 0:2
dloob - kryst off 0:2
dloob - ZUBB 0:2
Postupují: kryst off, ZUBB
Skupina B
kovar - mzik 0:2
Ondyman - Oak 0:2
Oak - Mzik 0:2
Ondyman - kovar 0:2
Oak - kovar 0:2
Ondyman - Mzik 0:2
Postupují: Mzik, kovar
Semifinále:
kryst off - kovar 2:1
ZUBB - Mzik 0:2
O 3. místo:
kovar - ZUBB 0:2
Finále:
kryst off - Mzik je na programu dnes
Vietcong
Skupina A
Snap Dawn - We Were Immortal 2:4
Red Dog Stěňata - Red Dog 2:3
Red Dog - We Were Immortal 0:4
Red Dog Stěňata - Snap Dawn 0:2
Red Dog - Snap Dawn 0:1
Red Dog Stěňata - We Were Immortal 0:3
Postupují: We Were Immortal, Snap Dawn
Skupina B
Necroraisers.vc - Czech Amateur Clan 4:2
Tragic Army Guys.pgcc - Legio tartatus Proeliaton 1:3
Legio tartatus Proeliaton - Czech Amateur Clan 1:2
Tragic Army Guys.pgcc - Necroraisers.vc 1:2
Legio tartatus Proeliaton - Necroraisers.vc 0:4
Tragic Army Guys.pgcc - Czech Amateur Clan 3:0
Postupují: Necroraisers.vc, Tragic Army Guys.pgcc
Semifinále:
We Were Immortal - Tragic Army Guys.pgcc 2:1
Necroraisers.vc - Snap Dawn 3:2
Zápas o 3. místo je na programu dnes.
NHL
Skupina A
Roker24 - MARIO 6:10
Sir.Stary - Luke 3:8
Luke - MARIO 7:10
Sir.Stary - Roker24 5:9
Luke - Roker24 7:8
Sir.Stary - MARIO 8:13
Postupují: MARIO, Roker24
Skupina B
FamousTom - Tondinho 7:8
st.anger - Iceman02 1:5
Iceman02 - Tondinho 8:9
st.anger - FamousTom 8:11
Iceman02 - FamousTom 15:11
st.anger - Tondinho neodehráno po dohodě hráčů (oba dva už měli postup jistý)
Postupují: Tondinho, st.anger
Semifinále:
MARIO - Iceman02 8:12
Tondinho - Roker24 8:4
O 3. místo:
MARIO - Roker24 10:6
Finále:
Iceman02 - Tondinho 6:12
Blood War
Skupina A
bio.EnerGy - CDS)BaB 1:2
CDS)Gantrior - CDS)Dark_Caleb 2:1
CDS)Dark_Caleb - CDS)BaB 2:0
CDS)Gantrior - bio.EnerGy 1:2
CDS)Dark_Caleb - bio.EnerGy 0:2
CDS)Gantrior - CDS)BaB 1:2
Postupují: CDS)BaB, bio.EnerGy
Skupina B
bio.Ondrasek - bio.Joe 1:2
CDS)Crow - nEph.Destroyer 0:2
nEph.Destroyer - bio.Joe 2:1
CDS)Crow - bio.Ondrasek 0:2
nEph.Destroyer - bio.Ondrasek 1:2
CDS)Crow - bio.Joe 2:1
Postupují: bio.Ondrasek, nEph.Destroyer
Semifinále:
CDS)BaB - nEph.Destroyer 0:2
bio.Ondrasek - bio.EnerGy 1:2
Zápas o 3. místo a finále jsou na programu dnes.